Dňa 20.04.2024 senát USA schválil na vojnu na Ukrajine vojenskú pomoc vo výške 60 mld. dolárov.
V stredu, 24.04.2024 o 10,30 h sa v Európskom parlamente konala slávnostná schôdza, kde sa p. von der Leyen, okrem iného, „rozplývala“ nad tým, ako je potrebné posielať zbrane na Ukrajinu.
Poobede som ako symbol mieru pre celú Európu, celý svet a mier medzi Ukrajincami a Rusmi, vypustil holubicu mieru a toto vojnuchtivých a protimierových štváčov vytočilo do nebies. Toho istého dňa publikovali „Návrh uznesenia o nových obvineniach z ruského zasahovania do činnosti EP a nadchádzajúcich európskych volieb a o dôsledkoch pre EÚ“.
Dňa 25.04.2024, posledný deň rokovania v EP, sa o tejto rezolúcii hlasovalo. Ide o dokument, kde je množstvo osôb, organizácií, konfabulačným spôsobom označených ako nebezpečenstvo pre EÚ, spolupracovníkov Ruska, platených Moskvou, a pod.
To, že v bode C. tejto rezolúcie som zaradený aj ja, už ma vôbec neprekvapuje, nie je to prvá rezolúcia, nie je to prvý „black list“, jednoducho, nemôžu mi odpustiť, že som sa raz vyjadril, že pokiaľ neprestanú posielať zbrane na Ukrajinu, pokiaľ neprestane zabíjanie bratov Ukrajincov a Rusov, tak sa raz tou slovanskou krvou udusia. Už je pre mňa čudné, až prečudesné, prečo si tí liberálni a vojnychtiví poslanci a bruselskí uradníci vyberajú ako najväčšie nebezpečenstvo pre Európu práve mňa a ostatní slovenskí europoslanci ich nezaujímajú.
Ale to, že do bodu T. zaradili aj p. prezidenta Pellegriniho, ma na jednej strane svojím spôsobom potešilo, že sme už aspoň dvaja Slováci, ale na druhej strane ma prekvapilo, čoho sú tí protimieroví experti schopní. V bode T. sa konštatuje: „Existujú dôveryhodné dôkazy o tom, že v r. 2020 požiadal Peter Pellegrini, vtedajší premiér, o pomoc Viktora Orbána, s cieľom získať podporu od Kremľa pred parlamentnými voľbami na Slovensku 2020 a ďalšie vyjadrenia, ktoré už sa mi nechce citovať.
Ja chápem, p. prezident, že sa blížia eurovoľby, preto takto demagogicky masírujú Európu mojou osobou, aby som nebol zvolený do EP.
Boja sa bielej holubice mieru.
Ale prečo tam, popri mne, zaradili aj Vás, nechápem. Veď Vy ste už zvolený boli.
V Štrasburgu, 26.04.2024
predseda strany Slovenský PATRIOT a europoslanec, JUDr. Miroslav Radačovský

Zdieľať:

Ďalšie články

Silvia Bombarova Zoričáková- kandidátka č.5

👩‍🦰Manželka, mama, dcéra, sestra, učiteľka, riaditeľka ZUŠ, ktorá sa dlhodobo venuje témam všestranného rozvoja osobnosti, talentu a umenia detí. “Svojim prístupom spája ľudí tatranských osád,

1. MÁJ

MEDZINÁRODNÝ SVIATOK PRACUJÚCICH Uznesením kongresu II. internacionály v Paríži bol v r. 1889 1. máj ustanovený ako sviatok všetkých pracujúcich. Tradičné oslavy sviatku 1.mája boli

Kandidáti – Eurovoľby 2024

Kandidátna listina – Eurovoľby 2024 1. Miroslav Radačovský 2. Michal Radačovský 3. Miloš Stronček 4. Zdenek Holešovský 5. Silvia Bombarová Zoričáková 6. Štefan Lovas 7.

Translate »