Vážení priatelia, patrioti Slovenska!

Ako europoslanec aj ako predseda politickej strany Slovenský PATRIOT chcem vysloviť poďakovanie za milé stretnutie v obci Topoľa uprostred krásnych Polonín. Chcem sa poďakovať občanom tejto obce za milé stretnutia.

Hlboké, krásne, čisté, zelené lesy Národného parku Poloniny. Krásni a čistí ľudia tohto pomaly vyľudňovaného kraja. Vynikajúci mladý muž, p. Jaroslav Lechan s rodinou so šľachovitými rukami a dobrým srdcom.

Jeho dve ovečky, baranček s menom Polo a ovečka s menom Nina, svedčia o čomsi, čo ide zvnútra človeka.

Bolo to skvelé stretnutie, kde sme si vyskúšali prácu našich predkov, skúsili sme si upiecť vlastný chlebík z nami vymláteného obilia a nami pomletej múky.

Zdieľať:

Ďalšie články

Európske stretnutie mládeže (EYE 2021)

Na moje pozvanie europoslanca a predsedu politickej strany Slovenský PATRIOT, JUDr. Miroslava Radačovského sa 30 šikovných mladých ľudí, študentov Súkromnej školy umeleckého priemyslu filmovej v

Vystúpenie Jestem Poliakem.

Európsky parlament vo štvrtok odsúdil snahy spochybniť nadradenosť práva Európskej únie v Poľsku a vyzval Radu a Komisiu, aby bezodkladne prijali opatrenia na ochranu poľských

Volebný systém potrebuje zmenu

Strana Slovenský Patriot iste nie je sama, komu sa nepáči súčasný partokratický spôsob vedenia štátu, legitimizovaný hlavne terajším volebným systémom.

Translate »