Vážení priatelia, patrioti Slovenska!

Ako europoslanec aj ako predseda politickej strany Slovenský PATRIOT chcem vysloviť poďakovanie za milé stretnutie v obci Topoľa uprostred krásnych Polonín. Chcem sa poďakovať občanom tejto obce za milé stretnutia.

Hlboké, krásne, čisté, zelené lesy Národného parku Poloniny. Krásni a čistí ľudia tohto pomaly vyľudňovaného kraja. Vynikajúci mladý muž, p. Jaroslav Lechan s rodinou so šľachovitými rukami a dobrým srdcom.

Jeho dve ovečky, baranček s menom Polo a ovečka s menom Nina, svedčia o čomsi, čo ide zvnútra človeka.

Bolo to skvelé stretnutie, kde sme si vyskúšali prácu našich predkov, skúsili sme si upiecť vlastný chlebík z nami vymláteného obilia a nami pomletej múky.

Zdieľať:

Ďalšie články

Kandidáti – Eurovoľby 2024

Kandidátna listina – Eurovoľby 2024 1. Miroslav Radačovský 2. Michal Radačovský 3. Miloš Stronček 4. Zdenek Holešovský 5. Silvia Bombarová Zoričáková 6. Štefan Lovas 7.

Blahoželáme

Ako predseda strany Slovenský Patriot gratulujem novému prezidentovi Slovenskej republiky Petrovi Pellegrinimu, víťazovi sobotňajších prezidentských volieb. Zároveň ďakujem voličom našej strany, že nepodľahli tlaku opozície

Vyhlásenie

Zapájame sa do demokratického procesu pri voľbe prezidenta SR. V sobotu 6. apríla 2024 dodržiavame svoje hodnoty, názory a priority. Politika opozície nám je cudzia.

Veľkonočné sviatky

Veselú Veľkú noc plnú slniečka, radosti, milých priateľov a pekných chvíľ Vám zo srdca prajeme. Ďakujeme, že ste s nami.

Translate »